S čím vám pomôžeme?

Akné a mastná pleť

 

Akné a mastná pokožka je problém, ktorý nás sprevádza od mladého veku. Existujú 3 hlavné príčiny vzniku akné:

  • Hormonálna nerovnováha
  • Zlá výživa
  • Nesprávna starostlivosť

 

 

 

 

 

Okrem týchto troch hlavných príčin existujú mnohé faktory, ktoré tiež ovplyvňujú priebeh týchto kožných problémov. Sú to napríklad stres, nedostatok vitamínov a minerálov, vplyvy prostredia alebo nesprávna rovnováha látok v tele.   Podľa vyššie uvedených príčin je zrejmé, že boj s akné je neľahká úloha pre každého z nás. Preto vám chceme ponúknuť možnosti, ako s akné bojovať vďaka lekárskej kozmetike, ako aj zlepšiť oddolnosť pokožky proti opätovnému vzniku akné.

 

 

 

 

Na odstránenie akné a mastnej pleti odporúčame tieto procedúry:

 

 

 

Diamantová dermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia je profesionálna liečba rôznych druhov nedokonalostí kože. Patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje ako najcielenejšia a najefektívnejšia forma na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou diamantových nádstavcov. Výsledkom je rozžiarená a viditeľne omladená pleť bez povrchových nedokonalostí už po prvom ošetrení.

Zistite viac

 

 

 

Ozonizácia

Používaním ozonizéru sa cievy v koži rozšíria a prekrvenie sa zlepšuje. Výživa buniek sa zvyšuje a regeneruje. Dezinfekcia ozónom je vhodná po hĺbkovom čistení pleti, uzatvára póry, podporuje proces hojenia, upravuje nadmernú činnosť mazových žliaz.

 

Zistite viac

 

 

Oxy Jet

Kyslíkový lifting je nová, veľmi účinná metóda omladzovania pleti využívajúca prírodnú látku – kyslík až 95% – na vpravenie vyživujúceho a hydratačného séra do hlbokých vrstiev kože. Veľkou výhodou kyslíkovej kozmetológie je, že je stopercentne bezbolestná a pritom efektívna.

 

Zistite viac

 

 

 

Galvanizácia

Regeneračne pleťové ošetrenie na zjemnenie a vyhladenie vrások, zvýšenie aktivity kmeňových pleťových buniek, ktorá vekom klesá. Na celkové oživenie, vyhladenie a napnutie pokožky, vhodné aj pre mladú aknóznu pleť na preliečenie.

 

Zistite viac

 

 

Fotonyx

Biostymul je využívaný k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutiu pleti, urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov, liečbe psoriázy, ošetrenie akné a aktinických keratóz. Systém funguje ako vypínač a omladzovač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie.

Zistite viac

 

 

 

Hydra Face

Hydra Face, alebo hydrodermabráziu, odborníci charakterizujú ako neinvazívnu rejuvenizáciu (omladenie) pleti najnovšej generácie. Je to liečba spájajúca hĺbkové čistenie, detoxikáciu, vodný peeling, extrakciu, mezoterapiu ... v jednom za pomoci infúzie komplexu peptidov, antioxidačných látok a vitamínov.

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia