S čím vám pomôžeme?

Wiener Kosmetikum

 

 

Aromaterapeutická (chlad – teplo) telová bandáž Wiener Kosmetikum

Aromaterapeutické telové bandáže Wiener Kosmetikum® je vysoko účinná a úspešná metóda ošetrovania tela na báze prírodných látok a obväzovej techniky, ktorá bola odborníkmi ocenená cenou International Invention Award.

 

 

Čo je Wiener Kosmetikum - telová bandáž?

Ide o špeciálnu kozmetickú metódu, ktorú používajú významné salóny, kliniky a spa zariadenia. Už prvé ošetrenie je mimoriadne efektívne, účinné, dokonca dosiahnuté výsledky možno výrazne zvýšiť, keď sa metóda implementuje do systému ošetrení. Každú terapiu možno individualizovať a upraviť podľa špecifických požiadaviek klienta. Wiener Kosmetikum® je obľúbenou metódou odborníkov, pretože aplikovanie aktívnych látok zdokonalí požadované výsledky.

 

 

 

 

 

Priebeh ošetrenia

Na čisté telo (ošetrované miesto) sa v tenkej vrstve aplikuje sérum – aromatický olej a jemne sa vmasíruje do pokožky. Nanášanie oleja sa prevádza poležiačky. Následne sa aplikujú špeciálne (široké) bavlnené obväzy, ktoré sú namočené v určenom roztoku. Aplikácia sa prevádza postojačky. V prípade výskytu kŕčových žíl, metličkových cievok alebo hematómu je na miesta lokálne aplikovaný Ice Gel, ktorý zabezpečí, aby tieto miesta ostali chladné. Pripravené vlhké obväzy sa aplikujú od oblasti nad kolenami na stehná, zadok a brucho.   Po zavinutí sa klient uloží do ležiacej polohy a prikryje sa fóliou a následne dekou. Po uplynutí 45 minút sa obväzy odstránia a podľa individuálnych vlastností kože ukončíme procedúru nanesením vhodného špeciálneho krému. Po ukončení procedúry je odporučené klientovi aby sa 5 hodín nesprchoval. Použité aromatické oleje sú hydrofilné, teda dokonale a rýchlo sa vstrebávajú do pokožky.

 

 

 

 

 

Kontraindikácie

Wiener Kosmetikum® aromaterapeutické bandáže sú tzv. metódou ošetrenia za studena, nezaťažujú organizmus, preto sú kontraindikácie len ojedinelé.

  • cukrovka 1. typu
  • kardiovaskulárne problémy
  • problémy s dýchaním
  • tehotenstvo a dojčenie
  • menštruácia
  • horúčka
  • intenzívna alergická reakcia
   

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

 

BANDÁŽOVANIE - ošetrenia 79

 

 

Pozrite si cenník

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia