S čím vám pomôžeme?

Celulitída

Celulitída postihuje 80 - 95 % žien. Je známa aj ako pomarančová koža, a vzniká najčastejšie v čase hormonálnych zmien (počas pohlavného dozrievania, počas tehotenstva, alebo počas menopauzy). Celulitída vzniká ako špecifické zmeny tukového tkaniva, ktoré je súšasťou kože. Liečba celulitídy je zložitý proces, ktorý si vyžaduje trpezlivosť a námahu. Všetky metódy liečby môžeme rozdeliť do dvoch veľkých skupín – domáce a odborné. Najefektívnejšia je kombinácia metód z obidvoch skupín.

 

My vám ponúkame odborné lekárske procedúry, ktoré efektívne pomáhajú pri odstránení celulitídy.

 

 

 

 

Na efektívne odstraňovanie celulitídy odporúčame tieto procedúry:

 

 

 

Kavitácia

Kavitácia je metóda, ktorá pôsobí redukčne na tukové vankúšiky a rieši následky nadmerného ukladania tuku – celulitídu. Jedná sa o neinvazívne, bezpečné ošetrenie vhodné hlavne k redukcii tukových vankúšikov, ktoré sú veľmi ťažko odstrániteľné diétou či cvičením. Využíva sa najmä pri odstraňovaní lokálnej adipocity – na miestach, kde sa nadmerne ukladá tuk a pri celulitíde, hlavne jej fibróznej forme.

 

Zistite viac

 

 

 

Lymfodrenáž

Lymfatické masáže sú v poslednej dobe veľmi populárne. Predovšetkým majú výborné účinky z kozmetického hľadiska, ale tiež sa veľmi uplatňujú v zdravotníctve. Cieľom metódy je podpora detoxikácie organizmu, formovanie postavy a zredukovanie tukov, predovšetkým obvodov v problémových partiách tela ako sú stehna, zadok, boky, brucho, chrbát alebo zadná časť paží, a to až o niekoľko centimetrov v priebehu kompletnej kúry.

 

Zistite viac

 

 

Parafangové zábaly

Parafangové proticelulitídové zoštíhľujúce zábaly patria k najúčinnejším ošetreniam v kozmetických salónoch a centrách na formovanie postavy. Aplikujú sa vo forme samostatného ošetrenia, alebo v účinnej kombinácií s iným typom prevažne prístrojového telového ošetrenia (kavitácia, rádiofrekvencia, lymfodrenáž, elektrostimulácia a pod.)

 

Zistite viac

 

 

 

Wiener bandážovanie

Aromaterapeutické telové bandáže Wiener Kosmetikum® je vysoko účinná a úspešná metóda ošetrovania tela na báze prírodných látok a obväzovej techniky, ktorá bola odborníkmi ocenená cenou International Invention Award. Ide o úplne prirodzený a mimoriadne účinný systém ošetrenia tela na úbytok obvodu v rozsahu až niekoľko centimetrov, pri ktorom chudnutie prebieha v želaných telových partiách.

 

Zistite viac

 

 

 

Elektrostimulácia

Elektrostimulácia umožňuje modelovanie postavy a chudnutie, pomocou elektrického prúdu, ktorý stimuluje svalové kontrakcie podobné ako v priebehu cvičenia – 40 minútové ošetrenie je porovnateľné s dvojhodinovou návštevou posilňovne. Zariadenie môžeme použiť prakticky na všetky časti tela, ktoré chcete rýchlo zbaviť prebytočného tuku alebo sa zbaviť prebytočnej kože.

 

Zistite viac

 

 

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia