S čím vám pomôžeme?

Diamantová mikrodermabrázia

 

 

Liečenie nedokonalostí pleti.

Diamantová mikrodermabrázia je profesionálna liečba rôznych druhov nedokonalostí kože. Patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje ako najcielenejšia a najefektívnejšia forma na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou diamantových nádstavcov. Výsledkom je rozžiarená a viditeľne omladená pleť bez povrchových nedokonalostí už po prvom ošetrení.

 

 

 

 

 

Čo je Dermabrázia?

Diamantová mikrodermabrázia je terapeutická, neinvazívna metóda, počas ktorej sú šetrným spôsobom odstraňované odumreté bunky, mazivo a nečistoty na povrchu pokožky pomocou špeciálnych nadstavcov z technického diamantu. Vďaka rôznym nadstavcom je možné ošetrovať rôzne partie tváre a tela bez toho, aby došlo k porušeniu kože. Odstránené bunky a nečistoty sú permanentne vákuovo odsávané do zbernej nádoby prístroja.

Pri ošetrení dochádza k jemnému obrusovaniu vrchných vrstiev kože a pomocou vákuového sania sú odstraňované odumreté kožné bunky. Mikrodermabrázia tiež podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve kože.

 

Vákuová stimulácia pomáha zvýšiť prietok krvi, zlepšuje lymfatickú drenáž tváre, detoxikuje kožu a pomáha v raste kolagénu a elastínu. Stimuluje sa kolagénová sieť spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu. Vďaka tomu zostáva pleť hladšia, pružnejšia a pôsobí mladším a zdravším dojmom. Ošetrenie je neinvazívne, úplne bezbolestné a výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení.

Táto metóda je tiež úspešne využívaná pri odstraňovaní odumretých buniek kože, vrások, pigmentových škvŕn, mílií, pri liečbe jaziev a lézií po akné. Pri použití na tele dochádza k redukcii drobných jaziev po úrazoch a strií.

 

 

 

 

Ako prebieha ošetrenie?

Po očistenej pleti sa prechádza aplikátorom, na ktorom je diamantový nadstavec s odpovedajúcou textúrou (podľa typu pokožky a ošetrovaného miesta). Odstránené odumreté bunky a nečistoty sú okamžite vákuovo zozbierané prístrojom. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok do kože, čo sa samozrejme efektívne využíva.   Po ošetrení je na pokožku aplikované upokojujúce resp. výživové sérum. Zákrok je bezbolestný, klient pociťuje iba prehriatie podobné ako pri masáži. Ošetrenie je bez negatívnych vedľajších účinkov a pleť po ňom zostáva začervenaná iba niekoľko hodín. Vďaka tomu ja možný okamžitý návrat do práce. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti.

 

 

 

 

Kontraindikácie:

Výkon sa neodporúča pre osoby s aktívnym herpesom, akné v zapálenom štádiu, aktívnou rosaceou (ružovkou), AIDS, ekzémom, dermatitídou, rakovinou kože, vírusovým a cievnym ochorením, bradavicami, hepatitídou. Táto metóda nie je účinná na odstránenie hlbokých jaziev, veľkých pigmentových škvŕn a permanentného tetovania.    

 

 

 

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

 

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA - ošetrenia 18 až 22

 

 

Pozrite si cenník

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia