S čím vám pomôžeme?

DermaPen

 

Miniinvazívna mezoterapia, ošetrenie pleti.

Derma Pen automatické elektrické mikro-ihličkové pero využíva najmodernejšiu technológiu a má nastaviteľnú rýchlosť vibrácií a dĺžku vpichu ihly. Umožňuje dosiahnuť maximálne výsledky na všetkých partiách pokožky.

 

 

 

Čo je to DermaPen?

 

Je to moderný nástroj slúžiaci k regenerácii pokožky, odstránení vrások, ošetrení jaziev, strií a korekcií pleti. Rýchlejšie, lepšie a najmä menej bolestivo regeneruje, hojí a znižuje nedostatky pleti.

Derma Pen s použitím nadstavcov s titánovými mikro-ihličkami za pomoci vibrácie automaticky vertikálne prepichuje pokožku. Stimuluje prirodzené regeneračné schopnosti ľudského tela. Urýchľuje procesy autoobnovy, čiže produkciu kolagénu a elastínu. Jeho mikro ihly preniknú nastaviteľne do hĺbky 0,25 až 2,5 mm. Zvyšuje sa tak efektivita dodávaných výživných látok hlboko do podkožia, čo umožňuje rýchlejšie aplikovanie účinných látok. Vďaka tomu pokožka rýchlym tempom získa zdravý a mladistvý vzhľad. Pero vibráciou vykonáva jemné vpichy pri rýchlosti až 9500 vpichov za minútu. Ošetrenie týmto zariadením je účinné ako ošetrenie frakčnými lasermi, IPL terapiou a chemickými peelingmi.

Mikro-ihličkové pero používa jednorázové, sterilné nádstavce s titánovými mikro-ihičkami, výhodou je stimulácia dermisu, minimalizácia rizika infekcie, kratší čas ošetrenia a nastaviteľná hĺbka vpichu.

 

Je možné s ním realizovať rýchle, pohodlné, bezpečné a hygienické ošetrenie, tváre, krku, dekoltu a popr. aj tela. Jeho jedinečnou vlastnosťou je možná súbežnosť s klasickou ihlovou mezoterapiou. Pri ošetrení s aplikačným perom je možné pomocou mikrovpichov v koži stimulovať vlastnú kolagénovú syntézu, a tak výrazne dosiahnuť oveľa lepší vzhľad pokožky.

 

Výrazne sa zvýši prekrvenie kože, čo vedie k lepšiemu prísunu živín a vzhľadu kože. Koža je silnejšia, veľkosť pórov sa zmenší, koža vyzerá mladšie, rovnomernejšie a pevnejšie bez pigmentačných škvŕn. Napomáha zlepšeniu stavu kože, omladzuje ju, pôsobí ako lifting, zjemňuje vrásky a jemné linky, minimalizuje veľkosť pórov, vyrovnáva jazvy po akné, zlepšuje hojenie rán, zmenšuje viditeľnosť strií, lieči a zlepšuje stav alopécií. Ošetrenie pomocou aplikačného pera je kombinovateľné s procedúrami elektroporácie, hydrabrázie, rádiofrekvencie. Je možné ho aplikovať aj na takých citlivých a ťažko dostupných miestach ako je okolie očí a nosa. Po ošetrení je pokožka mierne začervenaná, prekrvená. Vytvorené mikroskopické ranky aktivujú tvorbu kolagénových vláken a elastínu s minimálnym epidermálnym narušením a pokožka sa začne  prakticky okamžite regenerovať, omladzovať  a revitalizovať.  Druhý efekt mikroskopických raniek je jemné porušenie celistvosti vrchnej vrstvy pokožky a vytvorenie mikrokanálikov na prienik účinnej látky. Z tohoto dôvodu sa odporúča pri práci aplikovať zároveň na pleť aktívne prípravky. Účinné látky sa pomocou osmózy a difúzie dostanú cez bunkovú stenu dovnútra bunky  a okamžite začnú proces obnovy a rejuvenizácie.

Toto špeciálne ošetrenie je určené pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť stav svojej pleti. Tieto kanáliky penetrácie sa uzavrú v priebehu niekoľkých minút, nastáva nabudenie tvorby kolagénu a rýchleho hojenia. Vrstva epidermy sa stáva silnejšou a tvorba kolagénu stále pokračuje v priebehu niekoľkých týždňov. Cez mikrokanáliky aktívne látky aplikovaného materiálu infiltrujú hlbšie vrstvy epidermy a tak bunkové membrány a DNA sa začína regenerovať.

Samotné ošetrenie pozostáva z aplikácie materiálu podľa ošetrovanej oblasti, po absorbovaní tohto materiálu sa nanesie špeciálna hydratačná maska, ktorá umožní lepšiu regeneráciu a zlepší samotný priebeh ošetrenia. Minimálne 3 dni po ošetrení sa odporúča používať fotoprotekciu s vysokým ochranným faktorom.


 

 

Princíp a účinky aplikácie:   

  • ošetrenie mikro-ihličkami je založené na vibráciách
  • upraviteľné nastevenie hĺbky aplikácie mikro-ihličkami pre rozličné typy pokožky sú nastaviteľné  (0,25 mm až 2,5 mm)
  • automatické vysokorýchlostné otáčky (až 9 500 vpichov za minútu)
  • počas ošetrenia mikro-ihličkami sa na povrchu pleti vytvoria malé otvorčeky, ktorými ľahšie preniká účinná látka do pokožky.
  • plne hygienické – spolu s jednorázovými ihlami
  • rýchle manévrovanie na citlivých miestach znamená menej bolesti a nepohodlia

 

 

 

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

 

DermaPen - ošetrenia 23 až 25

 

 

Pozrite si cenník

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia