S čím vám pomôžeme?

Elektrostimulácia

Modelovanie postavy a chudnutie.

Elektrostimulácia umožňuje modelovanie postavy a chudnutie, pomocou elektrického prúdu, ktorý stimuluje svalové kontrakcie podobné ako v priebehu cvičenia – 40 minútové ošetrenie je porovnateľné s dvojhodinovou návštevou posilňovne.

 

 

 

 

 

 

Čo je Elektrostimulácia?

Elektrostimulácia urýchľuje tok lymfy, “prebúdza” kolagénové a elastínové vlákna. Zariadenie môžeme použiť prakticky na všetky časti tela, ktoré chcete rýchlo zbaviť prebytočného tuku alebo sa zbaviť prebytočnej kože. Pomáha pri formovaní postavy a spevňovaní ochabnutých svalov.   Liečba elektrostimuláciou znamená pripojenie elektród, ktoré budú stimulovať určité časti tela. Intenzita impulzov sa nastavuje vždy individuálne v závislosti na pocitoch zákazníka. Elektrostimulácia využíva elektrické impulzy vysokej a nízkej frekvencie.

 

 

 

 

Postava vyformovaná bez námahy

Podstatou elektrostimulátora je jemné elektrické sťahovanie svalov, ktoré spevňuje pokožku a svaly, odbúrava nadbytočné tukové tkanivá medzi svalmi, urýchľuje tok lymfy, “prebúdza” kolagénové a elastínové vlákna. Je vynikajúcou metódou formovania postavy pri potrebe dosiahnutia redukcie  jednotlivých telesných partií s nadmerným ukladaním tuku. Účinne pôsobí proti celulitíde. Elektrostimulácia v značnej miere zlepšuje tonus pokožky vďaka selektívnemu pôsobeniu na jednotlivé svalové skupiny. Výsledkom je pekne vymodelovaná postava a spevnenie ochabnutej pokožky. Pri elektrostimulácii sú prístrojom vysielané slabé elektroimpulzy, ktoré prenikajú hlboko do svalov, čo spôsobuje ich sťahovanie a uvoľňovanie.   Vďaka tomu vaše svaly cvičia aj pri listovaní časopisu. Tento spôsob oceníte najmä ak z nejakých príčin nemôžete cvičiť klasickým spôsobom, alebo ak námaha vo fitness centre nie je to pravé pre vás – poskytne Vám pasívnu elektrogymnastiku. Prístroj je nastavený podľa individuálnych potrieb zákazníka a celé ošetrenie je príjemné a bezbolestné. Zbavte sa nadbytočných kíl či celulitídy účinne a bez námahy. Dá sa kombinovať spolu s kavitáciou, čím sa redukčný a proticelulitický účinok výrazne zosiľuje.

 

 

 

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

 

REKONDIČNÉ OŠETRENIA - ošetrenia 52, 53, 54

 

 

Pozrite si cenník

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia