S čím vám pomôžeme?

Endomasáž

Vákuová masáž

moderná metóda 3000 rokov známeho bankovania.

Endomasáž je moderná verzia už 3000 rokov známeho bankovania. Je to nielen masáž ale aj liečebná metóda. Odstraňuje bolesti (chrbta, krku, kĺbov, hlavy), má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a prekrvenie končatín. Urýchľujeme tok lymfy a zabraňujeme tak aj zadržaniu vody v medzibunečnom priestore. Spevňuje tkanivá a omladzuje pokožku. Má priaznivý vplyv na lymfatický a imunitný systém.

 

 

 

 

 

 

Čo je Endomasáž?

Endomasážny prístroj je vybavený riadiacou jednotkou s reguláciou tlaku. Pomocou lekárskeho kompresora je riadená vakuová masáž vykonávaná pomocou špeciálnej hlavice so schopnosťou prirodzene aktivovať samoliečebný potenciál ľudského organizmu, už dnes všeobecne uznávanou liečebnou a preventívnou metódou. Masáž sa vykonáva podľa individuálnych požiadaviek na každej časti tela samostatne.

  Na chrbte, bruchu, na prednej časti stehien, na vrchu a po stranách stehien, na zadnej strane stehien a zadku na ramenách. Predtým ako odborník začne pracovať s Vašou pokožkou, na časť tela, s ktorou sa bude pracovať, nanesie masážny krém, aby sa hlavička prístroja hladko kĺzala po koži. Po masáži sa môže vyskytnúť výrazná svalovica, vďaka čomu je najbližšie sedenie zvyčajne viac bolestivé. U niektorých ľudí sa dokonca môžu objaviť modriny.

 

 

 

 

 

 

Účinky

Uvoľňuje stuhnuté svalstvo a väzivové napätie, ovplyvňuje mäkké štruktúry. Dochádza k fyzikálnym a biochemickým zmenám v tkanivách na neurofyziologickom základe. (zvýšenie prekrvenia, zlepšenie toku miazgy – lymfatický obeh, normalizáca napätia kože, zlepšenie činnosti tkanív, zníženie bolesti, dráždenie nervových zakončení – propioreceptorov zlepšuje výživu svalov, zvýšenie prekrvenia telových orgánov, zlepšenie výmeny CO2 a O2 v pľúcach, úprava vegetatívnej rovnováhy, zrýchlenie látkovej premeny a zlepšenie činnosti žliaz s vnútornou sekréciou, má upokojujúci a povzbudzujúci účinok, zvyšuje telesnú výkonnosť a upokojuje centrálnu nervovú sústavu, upokojuje autonómny nervový systém, uvoľňuje nervové napätie, odbúrava stres a zvyšuje odolnosť voči nemu, posilňuje imunitný systém.)

 

 

Kozmetické hľadisko

Učinne bojuje s namernými tukmi a s prejavmi celulitídy. Regeneruje a stimuluje podkožné tkanivá, vypína pokožku. Anticelulitídová vákuová masáž má vynikajúci účinok, rozohrieva svaly, zmäkčuje tkanivá, prináša prílev dobrej energie. Už po prvej procedúre pocítite efekt zmenšenia objemu. Môžete sa dokonca cítiť, že Vám je Vaše oblečenie a obuv voľnejšie.

 

 

 

 

 

Kontraindikácie

  • hemofília
  • krehké cievy
  • tehotné ženy
  • silná menštruácia
  • leukémia
 
  • zhubné nádorové ochorenia
  • vysoká horúčka
  • vysoký krvný tlak
  • kožné ochorenia

 

 

 

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

 

FORMOVANIE POSTAVY - ošetrenia 51

MASÁŽE - ošetrenia 70, 71, 72, 73

 

 

Pozrite si cenník

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia