S čím vám pomôžeme?

Fotonyx – biostimulácia

Biostimulácia lekárskym prístrojom

lieči, revitalizuje, stimuluje, hydratuje, podporuje autoimunitu.

 

V aréne krásy je BIOSTIMULAČNÝ LASER – “červené svetlo” so špecifickými vlastnosťami známe svojou schopnosťou vyhladzovať a stimulovať tvorbu kolagénu a aktivitu fibroblastov za účelom obnovovacích účinkov proti starnutiu.

 

 

 

 

 

Čo je to biostimulácia?

 

 • Biostimul B 550 predstavuje moderný inovatívny zdravotnícky prostriedok, ktorý kombinuje najnovší vedecké poznatky z odboru biomedicínskych vied s vysoko pokročilým technologickým riešením
 • Reprezentuje tak systém, ktorý vykazuje nielen vysokú terapeutickú účinnosť, ale maximálne splňuje tiež náročné požiadavky na vysokú funkčnosť a odolnosť v zdravotníckej prevádzke

 

 

Biostymul je vynikajúci pri použití samostatne alebo spolu s ďalšími modalitami ošetrenia. Všetky kozmetické prípravky pod Biostymul lampou mnohonásobne zvyšujú svoju účinnosť.

Biostymul vám ponúka jedinečnú novinku v oblasti omladenie kože. Zbavte sa vrások a povzbuďte svoje sebavedomie. Zoznámte sa s unikátnym prístrojom Biostymul, ktorý napomáha pri mnohých problémoch spojených s liečbou kože.

 

 

Naše bunky sú fotoreceptívne. Slnečné žiarenie typu UVA a UVB produkujú voľné radikály, ktoré poškodzujú kožné bunky a spôsobujú tak predčasné starnutie pokožky. Konkrétne vlnové dĺžky svetelného spektra sú pre našu pleť užitočné a dokážu stimulovať kožné bunky pričom vedú k celkovému ozdraveniu pokožky. Takýmto typom žiarenia disponuje prístroj Biostymul ktorý využíva pozitívne vlastnosti svetla vo fototerapii. Prístroj Biostymul využíva vo svojej technológii špeciálnej LED diódy, ktoré vydávajú úzkopásmové svetlo špecifických vlnových dĺžok. Terapie sú bezbolestné, bezpečné, bez vedľajších účinkov. LED (dióda emitujúca úzkopásmové svetlo) je známa ako laser nízkej úrovne. Vlnová dĺžka svetla je schopná prenikať rôzne hlboko do kože a zasahovať tak jej štruktúry. Svetelná stimulácia dodáva koži potrebnú svetelnú energiu na stimuláciu tvorby bunkového kolagénu (syntéza), reaktivuje bunky, zrýchľuje hojivé procesy, cirkuláciu krvi a lymfy.  

Stimulované kožné bunky lepšie pracujú, koža je zdravá, lepšie hydratovaná a prekrvená. Vo vnútri tkanív dochádza k okysličeniu a detoxikácii pokožky. Počas ošetrenia účinnou fototerapiou dochádza k reprogramovaniu pleti, posilňujú sa prirodzené mechanizmy imunitného systému, obnovujú, regenerujú sa tkanivá a intenzívne hoja jazvy. Systém funguje ako vypínač a omladzovač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn.

Biostymul je využívaný k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutiu pleti, urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov, liečbe psoriázy, ošetrenie akné a aktinických keratóz. Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie.

 

 

 

 

Fyziologické mechanizmy účinku

 

 • Aktivácia produkcie ATP
 • Podpora multiplikácie kolagénových vlákien
 • Stimulácia produkcie špecifických enzýmov podieľajúcich sa na bunečnej regenerácii
 • Stimulácia lymfatického systému
 • Stimulácia rozvoja nových krvných ciest
 

 

 

 

 

Špecifické účinky:

 • Protizápalový
 • Znížená tvorba prostaglandinov v tkanivách
 • Biostimulačný
 • Stimulácia mitochondriálných systémov
 • Akcelerácia metabolických procesov
 
 • Stimulácia produkcie T-lymfocytov
 • Analgetický
 • Lokálne zmeny v potenciáloch bunečných membrán neurónov v PNS vedúce ku zníženiu podnetového prahu
 • Produkcia beta-endorfinov (príp. nešpecifických opioidov)

 

 

 

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

 

ošetrenie 60

(ako súčasť telových ošetrení za akciovú cenu) 

 

 

Pozrite si cenník

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia