S čím vám pomôžeme?

Galvanizácia

Vyhladenie vrások, hĺbková očista a výživa.

Regeneračne pleťové ošetrenie na zjemnenie a vyhladenie vrások, zvýšenie aktivity kmeňových pleťových buniek, ktorá vekom klesá. Na celkové oživenie, vyhladenie a napnutie pokožky, vhodné aj pre mladú aknóznu pleť na preliečenie.

 

 

 

 

 

Čo je galvanizácia?

Galvanizácia je profesionálna procedúra s maximálnym liftingovým účinkom. Spočíva v používaní galvanických elektród na povrchu pokožky. Využíva účinky jednosmerného prúdu na hĺbkovú výživu pokožky. Upokojuje a zabezpečuje maximálnu vstrebateľnosť výživných látok do pleti. Galvanizácia je príjemné hydratačné ošetrenie. Hydrofilné látky zo špeciálnych sér sa vpravujú do pleti jednosmerným prúdom a tak omladzujú pokožku a do hĺbky ju hydratujú.   Množstvo preniknutých výživných a hydratačných látok je 10x vyššie pri galvanizácií ako pri bežnej povrchovej aplikácií. Galvanický prúd ovplyvňuje svalovú a nervovú činnosť. Galvanický – jednosmerný prúd priaznivo ovplyvňuje relaxáciu mimických svalov a má vplyv na prevenciu proti stárnutiu pleti. Galvanická žehlička na vrásky je jedným z najlepších spôsobov, ako môžete svoju pleť udržať vo forme, udržať ju mladú a hladkú a to bez chirurgického zákroku.

 

 

 

 

Princíp ošetrenia:

Galvanický prúd pôsobí do všetkých vrstiev kože, kde vytvorí elektromagnetické pole, tým vznikne jemná vibrácia ktorá uvoľní hlboko usadené nečistoty a tie sa žehličkou vytiahnu z pokožky von. Funguje na základe princípu, podľa ktorého sa rovnaké náboje navzájom odpudzujú, zatiaľ čo opačné sa priťahujú – podobne ako u magnetizmu.

 • Pred ošetrujúcim cyklom je galvanická žehlička nabitá záporne, rovnako ako aj ošetrujúci gél. Tieto záporné náboje se navzájom odpudzujú a pretláčajú tak ošetrovací gél hlboko do pokožky. Gél na seba viaže nečistoty z pleti a spriechodňuje póry.
 • V priebehu ošetrujúceho cyklu je galvanická žehlička nabitá kladne, rovnako ako ošetrujúci gél. Kladné náboje se navzájom odpudzujú, a tým pomáhajú dodať do hĺbky našej pokožky vyživujúce zložky. Kladne nabitý nástroj priťahuje zostávajúce záporne nabité nečistoty z predchádzajúcej fázy ošetrenia a odstraňuje ich tak z hlbokých vrstiev pleti.
  Regenerovaná pokožka sa hĺbkovo vyčistí, vytiahne čierne bodky. Súčasne pracuje s bazálnou vrstvou a podporí štiepenie buniek. Pri žehlení se rozprúdi lymfa, zmiernia sa opuchy a spriechodnia sa póry až k bunkám. Už po prvom žehlení sa tvár zoštíhli a omladí. Žehlička taktiež zjednotí tonus pleti čím zmierni tmavé kruhy a vačky pod očami. Už po prvom žehlení je cítiť, ako „tvár dýcha“. Po ošetrení je pleť v tóne zjednotená, neostáva nijako podráždená ani začervenaná a po jej použití sa môže naniesť aj mejkap. Táto procedúra je veľmi príjemná, relaxačná a celkovo revitalizačná.

 

 

 

 

Postup ošetrenia:

Vyskúšajte bezbolestné ošetrenie galvanickou žehličkou. Sérum bohaté a hutné, ale napriek tomu sa ľahko aplikuje, rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. Odmenou je veľmi jemná a zamatovo hladká pokožka. Po ošetrení, ktoré je vhodné celoročne, je pleť ihneď vypnutá a omladená. Vďaka hneď viditeľnému výsledku je ošetrenie galvanickou žehličkou skvelé riešenie, keď potrebujete vyzerať žiarivo a mladistvo.

 

 

Priebeh:

 1. odlíčenie a tonizácia pleti (individuálne – čistenie pleti, naparovanie, masáž a pod.)
 2. ošetrenie enzymatickým peelingom
 3. prípravok pre vypnutie pleti
 4. zažehlenie pred-ošetrujúceho gélu
 5. Odstránenie vypudených nečistôt
 6. Nanesenie gélu pre vyhladenie vrások, lifting očného okolia, pozdvihnutie očných viečok
 7. Zažehlenie ošetrujúceho gélu
 8. Hydratačná maska bohatá na bylinky
 9. Vyživujúci krém podľa typu pleti

 

 

Detoxikácia pokožky a uvoľnenie pórov

 • nanesenie čistiaceho pleťového gélu, ktorý na seba viaže nečistoty v hĺbke pokožky
 • vyhladzuje a upravuje kvalitu pleti

 

 

Výživa pleti a spomalenie stárnutia pokožky

 • nenesenie špeciálneho séra, ktoré sa galvanizáciou vpracuje hlboko do pokožky
 • odbúrava známky stresu, oživuje a posilňuje unavenú pleť podporujúc jej bunkovú energiu, obohacuje pleť hydratáciou a zanecháva ju s pocitom úžasnej hebkosti, čistoty a osvieženia

 

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

GALVANIZÁCIA - ošetrenia 03, 06, 16, 20, 21

 

Cenník

 

 

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia