S čím vám pomôžeme?

Hydra Face - bestseller Hollywoodu

Liečba, detoxikácia, vodný peeling, hydratácia, rejuvenizácia, regenerácia.

Toto ošetrenie odborníci charakterizujú ako neinvazívnu rejuvenizáciu (omladenie) pleti najnovšej generácie.

 

 

 

 

 

 

Čo je hydrodermabrázia a Hydra Face?

 

Pleť je zrkadlom zdravia tela i duše. Je dôležité zlepšovať Váš vzhľad ale predovšetkým je najpodstatnejšie aby ste mali zdravú a mladistvú pleť. Naše prístrojové ošetrenie individuálne prispôsobíme typu Vašej pokožky. Zabezpečíme Vám i pri dnešnom životnom štýle vysokú kvalitu pleti správnym a účinným ošetrením čím zlepšíme jej kvalitu a pomôžeme Vám ju udržať zdravú a krásnu.

 

 

Charakteristika a výhody ošetrenia:

 

  • novinka na slovenskom trhu –  bestseller Hollywoodu
  • komfortné a relaxačné ošetrenie
  • jediné ošetrenie svojho druhu – vodný peeling s infúziou účinných zložiek
  • detoxikácia, hydratácia a regenerácia v jednom ošetrení
  • liečebný i omladzujúci efekt (alternatíva k invazívnym procedúram)
  • vhodný a efektívny pre všetky typy pleti
  • okamžitý účinok bez vedľajších efektov a nutnosti rekonvalescencie
  • po ošetrení môžete pokračovať v bežných aktivitách
  • celoročné využitie ošetrenia

 

 

 

Proces ošetrenia prebieha v 8-mych krokoch:

 

1. Povrchové čistenie pokožky – odstránenie nečistôt, mejkapu, líčidiel a zvyškov kozmetiky. Účinné látky ako aloe vera bio džús, olivový olej bio, kokosový olej bio, extrakt z ekologicky pestovaného harmančeka pleť účinne vyčistia a pripravia na prienik účinných vyživujúcich a ochranných látok.

 

2. Enzymatický peeling – šetrným enzymatickým peelingom dochádza k urýchleniu prirodzených exfoliačných procesov. – rozpustia odumretú vrstvu buniek a odhalia jej mladšie, zdravšie vrstvy.  A pretože neobsahujú žiadne kyseliny, tak ako chemické peelingy, zanechávajú pleť po aplikácii s vyváženým pH. Enzymatický peeling nemá žiadne kontraindikácie a nepríjemné vedľajšie účinky. Pomáha pokožke zbaviť sa odumretých buniek, podporuje obnovu buniek, čistí póry a zlepšuje textúru a elasticitu pleti. Doporučuje sa dokonca ako prevencia proti suchej pleti a alergickým reakciám.

 

3. Lymfatická drenáž vákuová – účinok tejto špeciálnej ma­sáže má podporiť a nor­malizovať prietok lymfy. Cie­ľom je podporiť rozplynutie edémov (nahromadenej vo­dy) a odplavenie nahromadených toxínov a škodlivín, čo je bezpodmienečným predpokladom správneho zásobovania buniek výživ­nými látkami.

 

4. Extrakcia – bezbolestná, automatická extrakcia (vylúhovanie, vytiahnutie). Hĺbkové čistenie s unikátnym nadstavcom, vďaka ktorému sa vo vákuu odstránia mazové zátky z uzavretých pórov. Pri tomto kroku sa aplikuje roztok ktorý obsahuje beta kyseliny, predovšetkým kyselinu salicylovu vďaka ktorej sa póry ľahko vyčistia a následne stiahnu. Roztok obsahuje aj ukľudňujúci hydratační extrakt.

 

5. Čistenie a exfoliácia – odstránia sa odumreté kožné bunky a zabráni sa tak upchávaniu pórov. Olupovanie zároveň stimuluje tvorbu nových, zdravých a životaschopných buniek. Koža je vďaka podtlaku vťahovaná do aplikátora a mechanicky obrusovaná špeciálnym nádstavcom. Súčasne sa pleť zmäkčuje roztokom s obsahom glykosominoglykánov, kyselinou mliečnou a výťažkom z rias. Pravidelné olupovanie je tajomstvom krásnej a zdravej pleti.

 

 

 

6. Hydratácia, výživa a ochrana – je to infúzia zmesi hydratačných zložiek, kyseliny hyaluronovej, antioxidantov a peptidov s upokojujúcim účinkom. Posilujú napätie, elasticitu a štruktúru pokožky a okamžite vypínajú pleť. Redukujú vrásky a zvyšujú vláčnosť a hebkosť pokožky. Prejasňujú pigmentácie a odplavujú nahromadené toxíny a lipofuscin. Okamžite a viditeľne omladzujú pleť.

Aplikácia rastlinných peptidov neinvazívnou technikou (bez prieniku do kože) je rastlinnou alternatívou Botoxu. Peptidy vyhladzujú vrásky a stimulujú tvorbu kolagénu.

Antioxidanty: vitamíny A, C, E, extrakt z bieleho čaju, rozmarínu, výťažok zo semien pagaštanu konského (zlepšuje stav kožných ciev) a biotín.

Peptid z avokáda, hubový výťažok α-glukan polysacharid, dlho a krátko reťazcová kyselina hyalurónová, vitamín E acetát, vitamín C – isopalmitát

ESP, SORR, sacharid isomerate, ibiškový extrakt, nannochloropsis oculata

 

7. Omladenie – aplikácia rejuvenating masky s protistárnucím alebo vyhľadzujúcim sérom zapracovaná pomocou ultrazvukovej hlavice je súčasť vyššej rady ošetrení.

Pôsobením ultrazvuku vzniká mikromasáž, teplo, vibrácie. Tieto reakcie pôsobia spoločne na rozťahovanie ciev, posilňujú zásobovanie buniek, proces látkovej výmeny, zvyšuje sa priepustnosť bunkových membrán čím umožňuje efektívne prenikanie vitamínov a živín do spodnejších vrstiev pleti. Udržuje pokožku hebkú a sviežu. Má protizápalový a hydratačný účinok. Zmierňuje vrásky, odbúrava tuky.

 

8. Fotonyx - biostimulačný laser – lieči, revitalizuje, stimuluje, hydratuje, podporuje autoimunitu.

Aktivuje bunky kože svetelnou energiou bez termického poškodenia. Terapia umožňuje prienik svetla určitej vlnovej dĺžky do buniek kože za účelom biostimulácie. Stimulácia pokožky červeným svetlom vedie k zvýšenej tvorbe kolagénu a k efektu omladenia. Vedie k opätovnému spusteniu regeneračných mechanizmov a stimuluje fibroblasty za účelom obnovovacích účinkov proti starnutiu. Červené svetlo je absorbované krvou a tkanivami s vysokým obsahom vody.

 

 

 

Hodnotenie zákroku:

 

Vaša pleť si dozaista zaslúži odbornú starostlivosť. Vy si oddýchnete a pleť si doplní potrebnú výživu. Zvýši svoju odolnosť a predĺži si mladosť. Oddajte sa chlácholeniu novej terapie, spájajúcu detoxikáciu, hydratáciu, exfoliáciu,  regeneráciu a ochranu v jedinom ošetrení. Za pomoci infúzie antioxidantov, peptidov a kyseliny hyaluronovej vykúzli omamný pocit dokonalej pleti. Hydra … je unikátnym ošetrením hydradermabrázie, čiže pílingu pomocou „vody“, ktoré v jednom sedení kombinuje viacero postupov. Ošetrenie má ukľudňujúci a zvláčňujúci charakter, nedráždi  pleť. Je určené pre všetky typy pleti, vrátane citlivej,  možnosťou  voľby  účinných infúznych látok. Ošetrenie Hydrodermabrazia je najnovšou metódou neinvazívneho resurfacingu pleti.

 

Táto technológia ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Kombinuje v sebe procedúry akými sú exfoliácia, chemický peeling, hĺbkové čistenie, aplikácia aktívnych látok a fototerapia ako žiadny iný prístroj. Výhodami tohto systému je aj to, že počas hĺbkového čistenia nedochádza k mechanickému vytláčaniu nečistôt a následnému podráždeniu, resp. traumatizácii pleti. Nečistoty sú odstraňované podtlakom tzn. priamo sa z pleti „vysávajú“. Tlak je možné prispôsobiť citlivosti pleti klienta. Rovnako jednotlivé aktívne látky resp. kroky volíme podľa potrieb klienta. Jednou z najväčších výhod je, že celé ošetrenie je absolútne bezbolestné.“

 

Systém pracuje s viacerými špeciálnymi roztokmi obsahujúcimi množstvo aktívnych látok. Počas exfoliácie sa používa roztok s obsahom glykozaminoglykanov a kyseliny mliečnej, ktoré zmäkčujú sébum a nečistoty, čím umožňujú lepšie a šetrnejšie čistenie pleti. Na mastnú a silne zanesenú pleť sa používa roztok s obsahom kyseliny salicylovej, ktorá redukuje zápalové procesy, následné začervenanie pleti a napomáha stiahnutiu pórov.

 

V ďalšom kroku dochádza k aplikácii komplexu peptidov, ktorý blokuje neurotransmiter acetylcholin, nevyhnutný na aktiváciu nervovo-svalového spojenia a tým redukuje výskyt jemných vrások a liniek, ktoré sú spôsobené svalovou kontrakciou najmä v oblasti na čele a v okolí očí. Palmitoyl stimuluje fibroblasty k zvýšenej produkcii kolagénu a elastínu, čím zlepšuje pružnosť a zvyšuje pevnosť pleti. Sérum s obsahom kyseliny hyalurónovej a antioxidačných látok, akými sú vitamíny A,E,C, pomáhajú redukovať účinky voľných radikálov a poškodenia buniek vznikajúce v dôsledku oxidačného stresu a tým sa ýrazne spomalujú účinky starnutia. Spolu s výťažkami z bieleho čaju, rozmarínu a pagaštanu konského a ďalších aktívnych látok pleť omladia a rozjasnia.

  

 

 

 

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

 

HYDRA FACE - ošetrenia 26 až 29

 

 

Pozrite si cenník

 

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia