S čím vám pomôžeme?

Hydratácia pokožky

Hydratácia je proces, kedy telu privádzame vodu, ktorú potrebujú naše bunky k metabolickej premene. Zavlažovanie organizmu, ako sa hydratáciu niekedy prezýva, môžeme vykonávať vnútorne i zvonku.

 

To, že sme dehydratovaný, nám môže prezradiť aj naša pokožka. Na prvý pohľad môžeme v zrkadle vidieť typické príznaky, ktorými sú matná, povädnutá pleť a kruhy pod očami.

 

Spolu s pravidelným dopĺňaním tekutín si zdravie a hydratáciu pokožky môžete zabezpečiť vďaka naším procedúram.

 

 

 

 

Na hydratáciu pokožky odporúčame tieto procedúry:

 

 

 

Hydra Face

Hydra Face, alebo hydrodermabráziu, odborníci charakterizujú ako neinvazívnu rejuvenizáciu (omladenie) pleti najnovšej generácie. Je to liečba spájajúca hĺbkové čistenie, detoxikáciu, vodný peeling, extrakciu, mezoterapiu ... v jednom za pomoci infúzie komplexu peptidov, antioxidačných látok a vitamínov.

 

Zistite viac

 

 

 

Oxy Jet

Kyslíkový lifting je nová, veľmi účinná metóda omladzovania pleti využívajúca prírodnú látku – kyslík až 95% – na vpravenie vyživujúceho a hydratačného séra do hlbokých vrstiev kože. Pri ošetrení sa okrem využitia kyslíka ako zdroja energie (čiže „vháňača“ špeciálneho roztoku do kože) využíva aj jeho prirodzený regeneračný účinok a mikromasáž.

 

Zistite viac

 

 

 

Fotonyx

Biostymul je využívaný k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutiu pleti, urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov, liečbe psoriázy, ošetrenie akné a aktinických keratóz. Systém funguje ako vypínač a omladzovač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie.

 

Zistite viac

 

 

Galvanizácia

Regeneračne pleťové ošetrenie na zjemnenie a vyhladenie vrások, zvýšenie aktivity kmeňových pleťových buniek, ktorá vekom klesá. Na celkové oživenie, vyhladenie a napnutie pokožky, vhodné aj pre mladú aknóznu pleť na preliečenie.

 

Zistite viac

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia