S čím vám pomôžeme?

Imunita a únava

Náš imunitný systém je komplex mechanizmov a reakcií v organizme, ktoré ho ochraňujú pred ochoreniami. O tento náš mikrosvet, ktorý nás neustále chráni, je treba sa dostatočne starať a to pravidelne po celý rok. Samozrejmosťou by mala byť pestrá strava, dostatočný prísun vitamínov, antioxidantov a iných podporných látok pre naše telo.

Ak sa v našom živote vyskytuje zvýšený stres, zlý spánok, nevhodná strava, nedostatok pohybu telo zaplavujú toxíny a s  kumulovaným odpadom vzrastá aj naša náchylnosť na nebezpečné ochorenia. Toxíny nás oberajú aj o chuť do života, prinášanú nervozitu, zlú náladu a hnev.

Na detoxikáciu organizmu Vám ponúkame účinné masáže a ošetrenia, ktoré Vám rozprúdia cievny a lymfatický systém a so súčasnou inhaláciou 95%-tného kyslíka Vám zabezpečia celkovú regeneráciu organizmu na bunkovej úrovni. 

 

 

 

Na podporu imunity a regeneráciu odporúčame tieto procedúry:

 

 

Oxygenoterapia

Táto liečebná a regeneračná metóda je založená na inhalácii zvýšenej koncentrácie kyslíka (až do 95%). Oxygenoterapia je určená na čiastočnú až celkovú regeneráciu organizmu na bunkovej úrovni. Zvýšením dávky kyslíka tkanivám sa zvyšuje imunita, urýchluje sa regenerácia organizmu, zlepšuje sa funkčnosť mozgu pôsobí detoxikačne a spomaľuje sa proces starnutia.

 

Zistite viac

 

 

 

Endomasáž

Endomasáž ako príjemná vákuová masáž odstraňuje bolesti, má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a prekrvenie končatín. Urýchľujeme tok lymfy a zabraňujeme tak aj zadržaniu vody v medzibunečnom priestore. Spevňuje tkanivá a omladzuje pokožku. Má priaznivý vplyv na lymfatický a imunitný systém.

 

Zistite viac

 

Lymfodrenáž

Lymfatické masáže sú v poslednej dobe veľmi populárne. Predovšetkým majú výborné účinky z kozmetického hľadiska, ale tiež sa veľmi uplatňujú v zdravotníctve. Cieľom metódy je podpora detoxikácie organizmu, formovanie postavy a zredukovanie tukov, predovšetkým obvodov v problémových partiách tela ako sú stehna, zadok, boky, brucho, chrbát alebo zadná časť paží, a to až o niekoľko centimetrov v priebehu kompletnej kúry.

 

Zistite viac

 

 

 

Masážne kreslo

Masážne kreslo prináša pozitívne výsledky pri širokom spektre problémov. Určite ho ocenia predovšetkým ľudia so sedavým zamestnaním, trpiaci bolesťami chrbtice, stuhnutím šije, kolien, bolesťami kĺbov alebo ľudia trpiaci úzkosťami, migrénami, poruchami tlaku, menštruačnými bolesťami alebo nespavosťou.

 

Zistite viac

 

Fotonyx

Vo vnútri tkanív dochádza k okysličeniu a detoxikácii pokožky. Počas ošetrenia dochádza k reprogramovaniu pleti, posilňujú sa prirodzené mechanizmy imunitného systému, obnovujú, regenerujú sa tkanivá a intenzívne hoja jazvy. Je využívaný k urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov, liečbe psoriázy, ošetrenie akné a ktinických keratóz.

 

Zistite viac

 

 

 

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia