S čím vám pomôžeme?

Jazvy a strie

Malé jazvy, ktoré sa objavujú ako na tele, tak aj na tvári, sa tiež nazývajú strie, alebo pajazvičky. Vznikajú ako dôsledok hormonálnych zmien v tele alebo ako reakcia pokožky na náhle zväčšenie hmotnosti alebo výšky tela. Najčastejšie sa objavujú na brušku po tehotenstve, ale bežne sa vyskytujú aj na tvári.

 

Malé jazvy na tvári bežne vznikajú po akné.

 

 

 

 

Na odstránenie jazvičiek a strií na tvári odporúčame tieto procedúry:

 

 

 

Diamantová dermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia je profesionálna liečba rôznych druhov nedokonalostí kože. Patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje ako najcielenejšia a najefektívnejšia forma na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou diamantových nádstavcov. Výsledkom je rozžiarená a viditeľne omladená pleť bez povrchových nedokonalostí už po prvom ošetrení.

Zistite viac

 

DermaPen

Derma Pen je automatické elektrické mikro-ihličkové pero, ktoré využíva najmodernejšiu technológiu. Umožňuje dosiahnuť maximálne výsledky na všetkých partiách pokožky. Je to moderný nástroj slúžiaci k regenerácii pokožky, odstránení vrások, ošetrení jaziev, strií a korekcií pleti. Rýchlejšie, lepšie a najmä menej bolestivo regeneruje, hojí a znižuje nedostatky pleti.

 

Zistite viac

 

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvenciaako neinvazívny lifting tváre sa v estetickej medicíne využíva už mnoho rokov. Stala sa celosvetovým trendom v kozmetike.  Nová technológia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu a tvorbu kožného väziva. Zbavíte sa ochabnutej pleti a získate dokonalejší vzhľad nielen tváre ale i problematických častí tela. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu.

 

Zistite viac

 

 

Fotonyx

Biostymul je využívaný k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutiu pleti, urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov, liečbe psoriázy, ošetrenie akné a aktinických keratóz. Systém funguje ako vypínač a omladzovač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie.

 

 

Zistite viac

 

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia