S čím vám pomôžeme?

Kruhy a vačky pod očami

Očné okolie je najchúlostivejšiou časťou tváre, pretože pokožka okolo očí je výrazne tenšia než na iných miestach na tvári, je tu menej mazových žliaz a je preto najviac náchylná k tvorbe vrások. Často býva poznamenané vekom, vplyvom vonkajšieho prostredia a únavou. Je potrebné venovať očnému okoliu veľkú pozornosť.

 

U nás môžete vyskúšať procedúry, ktoré znižujú prehlbovanie vrások okolo očí a očné vačky.

 

 

 

 

Na zmenšieni kruhov a vačkov pod očami odporúčame tieto procedúry:

 

 

 

Hydra Face

Hydra Face, alebo hydrodermabráziu, odborníci charakterizujú ako neinvazívnu rejuvenizáciu (omladenie) pleti najnovšej generácie. Je to liečba spájajúca hĺbkové čistenie, detoxikáciu, vodný peeling, extrakciu, mezoterapiu ... v jednom za pomoci infúzie komplexu peptidov, antioxidačných látok a vitamínov.

 

Zisite viac

 

 

 

Oxy Jet

Kyslíkový lifting je nová, veľmi účinná metóda omladzovania pleti využívajúca prírodnú látku – kyslík až 95% – na vpravenie vyživujúceho a hydratačného séra do hlbokých vrstiev kože. Pri ošetrení sa okrem využitia kyslíka ako zdroja energie (čiže „vháňača“ špeciálneho roztoku do kože) využíva aj jeho prirodzený regeneračný účinok a mikromasáž.

 

Zisite viac

 

DermaPen

DermaPen je moderný nástroj slúžiaci k regenerácii pokožky, odstránení vrások, ošetrení jaziev, strií a korekcií pleti. Rýchlejšie, lepšie a najmä menej bolestivo regeneruje, hojí a znižuje nedostatky pleti.

 

Zisite viac

 

 

 

Galvanizácia

Regeneračne pleťové ošetrenie na zjemnenie a vyhladenie vrások, zvýšenie aktivity kmeňových pleťových buniek, ktorá vekom klesá. Na celkové oživenie, vyhladenie a napnutie pokožky, vhodné aj pre mladú aknóznu pleť na preliečenie.

 

Zisite viac

 

Fotonyx

Biostymul je využívaný k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutiu pleti, urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov, liečbe psoriázy, ošetrenie akné a aktinických keratóz. Systém funguje ako vypínač a omladzovač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie.

 

Zisite viac

 

 

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia