S čím vám pomôžeme?

Ochabnutá pleť

Rozdiely v našej pleti sú podmienené nielen geneticky, ale aj životným štýlom. Je veľmi dôležité či fajčíte, pravidelne konzumujete alkohol či máte dostatočný spánok.

 

Postrachom mnohých dám, ale aj pánov, sú tieto typické príznaky ochabnutej pleti:

  • strata plnosti líc
  • tvorenie kruhov a vačkov pod očami
  • padajúce viečka
  • padajúce kútiky úst

 

 

 

 

 

Na napnutie pleti a zabráneniu ochabnutiu odporúčame tieto procedúry:

 

 

 

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia ako neinvazívny lifting tváre sa v estetickej medicíne využíva už mnoho rokov. Stala sa celosvetovým trendom v kozmetike.  Nová technológia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu a tvorbu kožného väziva. Zbavíte sa ochabnutej pleti a získate dokonalejší vzhľad nielen tváre ale i problematických častí tela. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu.

 

Zistite viac

 

 

 

Hydra Face

Hydra Face, alebo hydrodermabráziu, odborníci charakterizujú ako neinvazívnu rejuvenizáciu (omladenie) pleti najnovšej generácie. Je to liečba spájajúca hĺbkové čistenie, detoxikáciu, vodný peeling, extrakciu, mezoterapiu ... v jednom za pomoci infúzie komplexu peptidov, antioxidačných látok a vitamínov.       

 

Zistite viac

 

 

Oxy Jet

Kyslíkový lifting je nová, veľmi účinná metóda omladzovania pleti využívajúca prírodnú látku – kyslík až 95% – na vpravenie vyživujúceho a hydratačného séra do hlbokých vrstiev kože. Pri ošetrení sa okrem využitia kyslíka ako zdroja energie (čiže „vháňača“ špeciálneho roztoku do kože) využíva aj jeho prirodzený regeneračný účinok a mikromasáž.

 

Zistite viac

 

 

 

Galvanizácia

Regeneračne pleťové ošetrenie na zjemnenie a vyhladenie vrások, zvýšenie aktivity kmeňových pleťových buniek, ktorá vekom klesá. Na celkové oživenie, vyhladenie a napnutie pokožky, vhodné aj pre mladú aknóznu pleť na preliečenie.

 

 

Zistite viac

 

 

Fotonyx

Biostymul je využívaný k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutiu pleti, urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov, liečbe psoriázy, ošetrenie akné a aktinických keratóz. Systém funguje ako vypínač a omladzovač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie.

 

Zistite viac

 

 

 

 

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia