S čím vám pomôžeme?

Oxy Jet - kyslíková mezoterapia

95% kyslíkový lifting, mezoterapia.

Kyslíkový lifting je nová, veľmi účinná metóda omladzovania pleti využívajúca prírodnú látku – kyslík až 95% – na vpravenie vyživujúceho a hydratačného séra do hlbokých vrstiev kože.

 

 

Čo je Oxy Jet?

Pri ošetrení sa okrem využitia kyslíka ako zdroja energie (čiže „vháňača“ špeciálneho roztoku do kože) využíva aj jeho prirodzený regeneračný účinok.

 

 

 

 

 

 

Priebeh ošetrenia:

 

  • povrchové čistenie pleti – odlíčenie s použitím pleťového mlieka a tonika
  • vstrekovanie séra do pokožky s 95 % kyslíkom, možnosť výberu séra
  • v prípade záujmu záverečné ošetrenie pleti – maska na tvár (liftingová, hydratačná, rozjasňujúca, na vypnutie pleti)
  • krém podľa typu pleti
  • v prípade záujmu očná maska na opuchy, kruhy pod očami a jemné vrásky

 

 

Pleť – zrkadlo stavu nášho organizmu

 

Naša pleť má jednu obdivuhodnú schopnosť – neustále sa dokáže regenerovať. Nové bunky vznikajú delením vo vnútorných vrstvách kože a postupne prechádzajú do vonkajšej vrstvy epidermis. Staré bunky odumierajú, dochádza ku keratinizácii – zrohovatenie hornej vrstvy pokožky a jej odlupovaniu. Podobný proces prebieha aj v nechtoch a vo vlasoch.

K procesu regenerácie potrebuje pleť dostatok energie. V pokožke nie sú žiadne cievy, je vyživovaná len pomocou difúzie zo spodných vrstiev kože a z toho, že dokáže dýchať, teda prijímať kyslík z ovzdušia. Spaľovanie tuku v tele takisto zvyšuje požiadavky na množstvo kyslíka. Toho môžeme s úspechom využiť pri našej snahe zbaviť sa nechceného tuku v tele.

 

 

 

Viete, že…

 

Schopnosť prijímať kyslík pokožkou sa znižuje pôsobením stresu, UV žiarenia, tabaku ale hlavne vekom?

Veľkou výhodou kyslíkovej kozmetológie je, že je stopercentne bezbolestná a pritom efektívna.

 

EPIDERMIS je vyslovene aktívnou súčasťou pokožky, predovšetkým jej najhlbšia vrstva buniek, stratum germinativum s bazálnou membránou. Tu dochádza k deleniu buniek a k rastu pokožky, prebiehajú tu dôležité imunologické procesy a v melanocytoch, ktoré sa tu nachádzajú, sa tvorí kožné farbivo melanín. DERMIS, ktorá leží pod ňou hrá rozhodujúcu úlohu v procese starnutia pokožky. Tu sa tvoria štruktúry s obsahom kolagénu a kyseliny hylaurónovej, vďaka ich hydratačnej kapacite sa naša pokožka napne a pôsobí mladistvým dojmom. Mladá pokožka: nemá žiadny nedostatok energie. Je dostatočne zásobovaná kyslíkom a živinami prostredníctvom ciev – je čerstvá, jasná, svieža a vitálna. Staršia pokožka je v dôsledku postupnou degeneráciou ciev horšie prekrvovaná, do buniek pokožky sa nedostáva v dostatočnom množstve kyslík a živiny. Dôsledok: bunkové delenie sa výrazne spomaľuje, pokožka sa stenčuje, vysychá, stáva sa vráskavou a dochádza k nerovnomernej pigmentácii, vznikajú ekzémy a akné.

 

Pred začiatkom kyslíkového kozmetologického ošetrenia sa na tvár nanáša individuálne zvolená hydratačná maska s hylaurónovou kyselinou. Táto kyselina je prírodným hydratačným prvkom, tvoriacim medzibunkovú tekutinu, ktorej hlavnou vlastnosťou je schopnosť priťahovať molekuly vody. Pomocou airbrushovej pištole sa aplikuje  cca 95% koncentrovaný kyslík  zmiešaný napr. s aloe vera alebo vitamínmi. Jemný postrekovací lúč kyslíka stimuluje vlastný imunitný systém pokožky, zmierňuje podráždenie po mikrodermálnej abrázii alebo po agresívnom peelingu a urýchľuje hojenie. Pokožka po takomto ošetrení koncentrovaným kyslíkom intenzívnejšie hydratuje, zvýši sa jej vitalita, osvieži sa a ukľudní.

Nemusíte sa obávať žiadnych začervenaní alebo opuchov. Pokožka zostane celistvá a svetlejšia, pleť sa vyhladí, póry sa zmenšia, malé vrásky zmiznú a hlbšie sa maximálne vyhladia.

 

 

 

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

 

KYSLÍKOVÝ OXY JET - ošetrenia 30 až 34

 

 

Pozrite si cenník

 

 

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia