S čím vám pomôžeme?

Prebytočný tuk

Prebytočný tuk je bežný problém - bojujú s ním muži aj ženy v akomkoľvek veku. Zbavenie sa prebytočného tuku sa dá zdravou výživou, dobrou životosprávou, športom, pohybom. Každý, kto sa prebytočného tuku chce zbaviť, vie, že je to viac ako náročné. Preto môžete vašu snahu o chudnutie kombinovať s procedúrami, ktoré ponúkame.  

 

Na chudnutie odporúčame tieto procedúry:

 

 

 

Parafangové zábaly

Parafangové proticelulitídové zoštíhľujúce zábaly patria k najúčinnejším ošetreniam v kozmetických salónoch a centrách na formovanie postavy. Aplikujú sa vo forme samostatného ošetrenia, alebo v účinnej kombinácií s iným typom prevažne prístrojového telového ošetrenia (kavitácia, rádiofrekvencia, lymfodrenáž, elektrostimulácia a pod.)

 

Zisitie viac

 

 

 

Lymfodrenáž

Lymfatické masáže sú v poslednej dobe veľmi populárne. Predovšetkým majú výborné účinky z kozmetického hľadiska, ale tiež sa veľmi uplatňujú v zdravotníctve. Cieľom metódy je podpora detoxikácie organizmu, formovanie postavy a zredukovanie tukov, predovšetkým obvodov v problémových partiách tela ako sú stehna, zadok, boky, brucho, chrbát alebo zadná časť paží, a to až o niekoľko centimetrov v priebehu kompletnej kúry.

 

Zisitie viac

 

 

 

 

Elektrostimulácia

Elektrostimulácia umožňuje modelovanie postavy a chudnutie, pomocou elektrického prúdu, ktorý stimuluje svalové kontrakcie podobné ako v priebehu cvičenia – 40 minútové ošetrenie je porovnateľné s dvojhodinovou návštevou posilňovne. Zariadenie môžeme použiť prakticky na všetky časti tela, ktoré chcete rýchlo zbaviť prebytočného tuku alebo sa zbaviť prebytočnej kože.

 

Zisitie viac

 

 

 

Wiener – bandážovanie

Aromaterapeutické telové bandáže Wiener Kosmetikum® je vysoko účinná a úspešná metóda ošetrovania tela na báze prírodných látok a obväzovej techniky, ktorá bola odborníkmi ocenená cenou International Invention Award. Ide o úplne prirodzený a mimoriadne účinný systém ošetrenia tela na úbytok obvodu v rozsahu až niekoľko centimetrov, pri ktorom chudnutie prebieha v želaných telových partiách.

 

Zisitie viac

 

Kavitácia

Kavitácia je metóda, ktorá pôsobí redukčne na tukové vankúšiky a rieši následky nadmerného ukladania tuku – celulitídu. Jedná sa o neinvazívne, bezpečné ošetrenie vhodné hlavne k redukcii tukových vankúšikov, ktoré sú veľmi ťažko odstrániteľné diétou či cvičením. Využíva sa najmä pri odstraňovaní lokálnej adipocity – na miestach, kde sa nadmerne ukladá tuk a pri celulitíde, hlavne jej fibróznej forme.

 

Zisitie viac

 

 

 

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia ako neinvazívny lifting tváre sa v estetickej medicíne využíva už mnoho rokov. Stala sa celosvetovým trendom v kozmetike.  Nová technológia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu a tvorbu kožného väziva. Zbavíte sa ochabnutej pleti a získate dokonalejší vzhľad nielen tváre ale i problematických častí tela. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu.

 

 

Zisitie viac

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia