S čím vám pomôžeme?

Ošetrenie profesionálnou - lekárskou kozmetikou

Predstavujeme Vám kozmetiku používanú v našom salóne:

 

 

 

JANSSEN COSMETICS

 

je nemecká značka, ktorú založil v deväťdesiatych rokoch minulého storočia pán Walther Janssen. Podmienkou v programe ošetrujúcej kozmetiky JANSSEN COSMETICS je použitie vysoko účinných aktívnych prísad a exkluzívnych vedecky overených materiálov, ktoré presvedčia mimoriadnymi výsledkami a majú extrémne vysokú kompatibilitu.

Táto značka ako prvá v Nemecku priniesla na trh prípravky s farmaceuticky čistými látkami. Tento systém nazývame COSMECEUTICALS. Na trh boli uvedené aj prípravky s vysokou účinnosťou a to pod názvom inspira: cosmetics. Kozmetika inspira je jemnou alternatívou k plastickej chirurgii. Starostlivosť je založená na spojení kvalitnej práce preškolených odborníkov s vedecky vyvinutými prípravkami.

 

 

 

 

CLINICCARE

 

je profesionálna švédska lekárska kozmetika založená na najnovších vedeckých poznatkoch v oblasti biotechnológií. CLINICCARE je najmodernejšia lekárska kozmetika na vysokej technologickej úrovni s okamžitými a viditeľnými účinkami.

CLINICCARE využíva supermoderné technológie, ktoré zabezpečujú najvyššiu úroveň bezpečnosti. Všetky CLINICCARE produkty určené na starostlivosť o pokožku sú vytvorené tak, aby pleti dodali dlhotrvajúcu hĺbkovú hydratáciu.

Celosvetovo patentované krátke reťazce kyseliny hyalurónovej s niekoľko tisícnásobne menšou molekulou než je bežný reťazec kyseliny hyalurónovej môžu preniknúť omnoho hlbšie do kože a tak hydratujú a omladzujú pokožku zvnútra. Špeciálne zloženie poskytuje vynikajúce výsledky vďaka jedinečnej kombinácii veľmi účinných aktívnych zložiek.

 

 

 

SOTHYS PARIS

 

je luxusná francúzska kozmetika, ktorá od roku 1946 ponúka luxus, eleganciu, efektívnosť a riešenie všetkých kozmetických problémov, tradičné techniky a inovácie.

Zo spoločnosti Sothys sa stal rodinný podnik ktorý distribuuje luxusnú kozmetickú značku, ktorá vyhovuje aj tým najnáročnejším klientom.

Začali sa pod dohľadom uznávaných vedcov a expertov vytvárať výhody, ktoré dodávajú kozmetickej značke Sothys jedinečnosť. Ponuka sa rozšírila na ošetrenia tela i duše, exkluzívne masážne techniky, vedecky podložené výskumy a aktívne ingrediencie produktov.

Kvalitná ponuka spoločnosti Sothys Paris sa stala čoraz vyhľadanejšou medzi dámami všetkých národností, ktoré mali možnosť investovať do svojej krásy a zdravia.

Kozmetika Sothys Paris je využívané v 110 krajinách celého sveta a dopyt po jedinečnej, luxusnej kozmetickej značke stále stúpa.

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia