S čím vám pomôžeme?

Rádiofrekvencia

Neinvazívny lifting.

Rádiofrekvencia ako neinvazívny lifting tváre sa v estetickej medicíne využíva už mnoho rokov. Napriek tomu je celosvetovým trendom v kozmetike. Jedná sa o najnovšiu a najúčinnejšiu technológiu, ktorú potvrdzujú výskumy v USA.

 

 

 

 

 

 

Čo je to Rádiofrekvencia?

 

Rádiofrekvencia pôsobí proti starnutiu pleti. Nová technológia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu a tvorbu kožného väziva. Zbavíte sa ochabnutej pleti a získate dokonalejší vzhľad nielen tváre ale i problematických častí tela. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu. Táto metóda vytláča chirurgické techniky na celom svete, pretože sa pri porovnateľných alebo dokonca lepších výsledkoch nespája s invazívnymi zákrokmi. Už po prvom ošetrení sa podarí vyhladiť nielen pleť, ale i tkanivo pod ňou. Bez jediného rezu, bez vstrekov a celkom bez jaziev.

Vysokofrekvenčná vlna pomocou špeciálnych elektród preniká do pokožky, približne 15 – 20 mm do tkaniva, kde zvyšuje teplotu a zahrieva bunky až na 48 ºC. Zvýšená teplota stimuluje metabolizmus buniek a podporuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Cielené prehriate kolagénu a elastínu má za následok ich zmrštenie, čo vedie k okamžitému vypnutiu pokožky a stimulácií tvorby nových kolagénových a elastínových vláken. Pre zvýšenie účinku sa počas ošetrenia používajú esenciálne oleje, séra, gélové prípravky s vysokým obsahom účinných látok.

 

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev pokožky, bez akéhokoľvek poškodenia. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pleti, zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pokožky a predstavuje impulz na naštartovanie telu vlastných omladzovacích procesov v pokožke. Lieči aj uhrovitú pleť s rozšírenými pórmi a jazvičkami, pretože urýchľuje obnovu poškodených tkanív, pomáha odstraňovať odpadové látky a riešiť zápalové procesy a sťahuje rozšírené póry.

Okamžitý efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení. Rádiofrekvencia – špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre pôsobí ako prirodzený lifting navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu.

 


 

Priebeh ošetrenia: 

 

Vašu pleť odlíčime, tonizujeme a na samotné ošetrenie použijeme špeciálnu hlavicu rádiofrekvenčného prístroja. Pre maximalizáciu efektu používame esenciálne oleje, séra, gélové prípravky s vysokým obsahom účinných látok pre daný typ pokožky. Telová rádiofrekvencia rýchlo spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela (brucho, ruky, nohy, zadok, chrbát). Výborné výsledky tohto ošetrenia sú viditeľné u ochabnutej pokožky, brucha po pôrode, v partiách, v ktorých došlo k rýchlemu úbytku váhy, a pod. Ošetrenie spočíva v použití liftingových ťahov, počas ktorých sa pôsobením selektívnej rádiofrekvencie vyvoláva tepelný efekt s hĺbkovým vplyvom na bunky vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej a vpravujú sa biologicky aktívne látky priamo do pokožky bez jej narušenia.  

Dochádza k vazodilatačnému účinku (rozšírenie ciev) vďaka čomu sú bunky lepšie zásobované kyslíkom a živinami. Urýchľuje sa regenerácia buniek a zvyšuje priepustnosť bunkových membrán, čím dochádza k lepšiemu využitiu výživných látok. Zvyšuje lokálne spaľovanie tukov, zlepšuje okysličenie svalov a má detoxikačný účinok.

Počas ošetrenia môže dôjsť k prechodnému začervenaniu pleti, ktoré je však len krátkodobé. Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Vnímate iba pocit príjemného tepla v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Navodzuje veľmi príjemný stav relaxácie. Ihneď po ošetrení je možný návrat späť do normálneho života, nie je potrebný žiaden čas na zotavenie po ošetrení.

 

 

 

Kontraindikácie:

 • srdcové ochorenia
 • kardiostimulátor
 • poruchy zrážanlivosti krvi
 • tehotenstvo a kojenie
 • poruchy činnosti pečene alebo obličiek
 • poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy)
 • poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl)
 
 • ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia)
 • kovové protézy a piercing v ošetrovanej oblasti
 • miesta s névami (materskými znamienkami)
 • botulotoxín (menej ako 1 rok od aplikácie)
 • akútne infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie
 • znížená alebo zvýšená činnosť štítnej žľazy, jej operácia či struma

 

 

 

Cenník

Pozrite si v cenníku:

 

súčasťou - ošetrenia 22, 28, 29, 34, 35, 36, 37

 

 

Pozrite si cenník

 

Darčeková poukážka

Darujte ošetrenie vášmu blízkemu

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia