S čím vám pomôžeme?

Stárnutie pleti

Pleť je zrkadlom zdravia tela i duše. Je dôležité zlepšovať váš vzhľad ale predovšetkým je najpodstatnejšie aby ste mali zdravú a mladistvú pleť.

Starnutie pokožky je prirodzený proces, ktorý je čoraz viac vidietľný s pribúdajúcim vekom. Pokožka stráca elasticitu, pevnosť, pružnosť. Ukladá sa do vrások, pôsobí na ňu gravitácia, mení sa rozloženie tuku, ochabuje, rozširujú sa cievky, póry. Koža je stenčená, ľahšie sa poraní, je suchšia.

 

Starnutie sa dá spomaliť, a mnohé nedokonalosti pokožky spôsobené starnutím sa dajú odstrániť niektorými neinvazívnimi procedúrami, ktoré pokožku omladia.

 

 

 

 

Na omladenie pleti odporúčame tieto procedúry

 

 

 

Ultrazvuk

Ošetrenie ultrazvukom patrí k novým a zároveň najosvedčenejším metódam v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu, mikromasáž a teplo. Pre kozmetiku je snáď najdôležitejší sonoforézny účinok. Odporúča sa pre navrátenie pružnosti pokožke, obnovu tvorby kolagénu a elastínu, na vyhľadenie vrások, redukciu tukových vankúšikov. Zvyšuje sa priepustnosť bunkových membrán čím umožňuje efektívne prenikanie vitamínov a živín do spodnejších vrstiev pleti. 

 

Zistite viac

 

 

 

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia ako neinvazívny lifting tváre sa v estetickej medicíne využíva už mnoho rokov. Stala sa celosvetovým trendom v kozmetike.  Nová technológia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu a tvorbu kožného väziva. Zbavíte sa ochabnutej pleti a získate dokonalejší vzhľad nielen tváre ale i problematických častí tela. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu.

 

 

Zistite viac

 

 

 

Diamantová dermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia je profesionálna liečba rôznych druhov nedokonalostí kože. Patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje ako najcielenejšia a najefektívnejšia forma na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou diamantových nádstavcov. Výsledkom je rozžiarená a viditeľne omladená pleť bez povrchových nedokonalostí už po prvom ošetrení.

 

Zistite viac

 

 

 

Hydra Face

Hydra Face, alebo hydrodermabráziu, odborníci charakterizujú ako neinvazívnu rejuvenizáciu (omladenie) pleti najnovšej generácie. Je to liečba spájajúca hĺbkové čistenie, detoxikáciu, vodný peeling, extrakciu, mezoterapiu ... v jednom za pomoci infúzie komplexu peptidov, antioxidačných látok a vitamínov.

 

 

Zistite viac

 

 

DermaPen 

DermaPen je moderný nástroj slúžiaci k regenerácii pokožky, odstránení vrások, ošetrení jaziev, strií a korekcií pleti. Rýchlejšie, lepšie a najmä menej bolestivo regeneruje, hojí a znižuje nedostatky pleti.

 

 

Zistite viac

 

 

 

Fotonyx

Biostymul je využívaný k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutiu pleti, urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov, liečbe psoriázy, ošetrenie akné a aktinických keratóz. Systém funguje ako vypínač a omladzovač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie.

 

Zistite viac

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia