S čím vám pomôžeme?

Vrásky

Každá žena sa od určitého veku musí zaoberať starnutím pokožky, a s tým spojenými pribúdajúcimi vráskami. Krémy udržiavajú istú kvalitu pleti najmä zvonku, ale je dôležité udržiavať v dobrom stave pokožku (dermu), aby sa vrásky nevracali, a úspešne vymizli. Nie vždy je nutné zachraňovať pokožku pomocou invazívnych a komplikovaných zákrokov. Ak chcete svoje vrásky odstrániť bez ihiel a skalpelov ste na správnom mieste.

 

 

 

 

 

Na odstránenie a prevenciu vrások odporúčame tieto procedúry

 

 

 

Hydra Face

Hydra Face, alebo hydrodermabráziu, odborníci charakterizujú ako neinvazívnu rejuvenizáciu (omladenie) pleti najnovšej generácie. Je to liečba spájajúca hĺbkové čistenie, detoxikáciu, vodný peeling, extrakciu, mezoterapiu ... v jednom za pomoci infúzie komplexu peptidov, antioxidačných látok a vitamínov.

 

Zisite viac

 

Galvanizácia

Regeneračne pleťové ošetrenie na zjemnenie a vyhladenie vrások, zvýšenie aktivity kmeňových pleťových buniek, ktorá vekom klesá. Na celkové oživenie, vyhladenie a napnutie pokožky, vhodné aj pre mladú aknóznu pleť na preliečenie.

 

 

Zistite viac

 

 

 

Oxy Jet

Kyslíkový lifting je nová, veľmi účinná metóda omladzovania pleti využívajúca prírodnú látku – kyslík až 95% – na vpravenie vyživujúceho a hydratačného séra do hlbokých vrstiev kože. Pri ošetrení sa okrem využitia kyslíka ako zdroja energie (čiže „vháňača“ špeciálneho roztoku do kože) využíva aj jeho prirodzený regeneračný účinok a mikromasáž.

 

Zistite viac

 

Fotonyx

Biostymul je využívaný k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutiu pleti, urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov, liečbe psoriázy, ošetrenie akné a aktinických keratóz. Systém funguje ako vypínač a omladzovač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie.

 

Zisite viac

 

 

 

 

Objednajte sa u nás
Na čísle +421 902 380 490 alebo pomocou formulára.
Dátum:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Poznámka:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia